Ranglijst

Onderstaande ranglijst van de derde continue Zorgwebmonitor is op maandag 15 november 2010 gepubliceerd. Het overzicht is tot stand gekomen op basis van de beoordeling op tien afzonderlijke thema's. Per ziekenhuis kunt u de prestatie op themaniveau raadplegen door in de rechterkolom op de blauwe pijl te klikken.

Positie ten opzichte van vorige ranglijst

Hoger
Gelijk
Omlaag
 
 
 
 
 
Positie Ziekenhuis Score Url Details
1 UMC Utrecht 223 http://www.umcutrecht.nl/   
2 Slingeland Ziekenhuis 216 http://www.slingeland.nl/   
3 Erasmus Medisch Centrum 199 http://www.erasmusmc.nl/   
4 Sint Franciscus Gasthuis 194 http://www.sfg.nl/   
5 UMC St Radboud 191 http://www.umcn.nl/   
6 Albert Schweitzer Ziekenhuis 180 http://www.asz.nl/   
7 Jeroen Bosch Ziekenhuis 172 http://www.jeroenboschziekenhuis.nl/   
8 VU Medisch Centrum 172 http://www.vumc.nl/   
9 Onze Lieve Vrouwe Gasthuis 171 http://www.olvg.nl/   
10 HagaZiekenhuis 170 http://www.hagaziekenhuis.nl/   
11 Ziekenhuis Gelderse Vallei 169 http://www.geldersevallei.nl/   
12 Alysis Zorggroep 169 http://www.alysis.nl/   
13 Westfries Gasthuis 163 http://www.westfriesgasthuis.nl/   
14 Catharina Ziekenhuis 163 http://www.catharina-ziekenhuis.nl/   
15 IJsselland Ziekenhuis 159 http://www.ysl.nl/   
16 Rijnland Ziekenhuis 156 http://rijnland.ziekenhuis.nl/   
17 Medisch Centrum Leeuwarden 155 http://www.mcl.nl/   
18 Zaans Medisch Centrum 155 http://www.zaansmedischcentrum.nl/   
19 MŠxima Medisch Centrum 155 http://www.mmc.nl/   
20 St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg 149 http://www.elisabethziekenhuis.nl/   
21 Atrium Medisch Centrum 147 http://www.atriummc.nl/   
22 Laurentius Ziekenhuis 147 http://www.lzr.nl/   
23 St Jansdal 145 http://www.stjansdal.nl/   
24 Ziekenhuis Bernhoven 145 http://www.bernhoven.nl/   
25 Zuwe Hofpoort 144 http://www.zuwehofpoort.nl/   
26 Zorgsaam Ziekenhuis 143 http://www.zorgsaam.org/   
27 Maasziekenhuis Pantein 142 http://www.maasziekenhuispantein.nl/   
28 Maasstad Ziekenhuis 141 http://www.maasstadziekenhuis.nl   
29 Isala Klinieken 140 http://www.isala.nl/   
30 Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis 139 http://www.cwz.nl/   
31 Medisch Centrum Alkmaar 139 http://www.mca.nl/   
32 Gelre Ziekenhuizen 138 http://www.gelreziekenhuizen.nl/   
33 Ruwaard Van Putten Ziekenhuis 137 http://www.rpz.nl/   
34 St. Antonius Ziekenhuis (Utrecht, Nieuwegein) 136 http://www.antonius.net/   
35 Amphia ziekenhuis 135 http://www.amphia.nl/   
36 St. Jans Gasthuis 133 http://www.sjgweert.nl/   
37 Groene Hart Ziekenhuis 132 http://www.ghz.nl/   
38 UMC Groningen 132 http://www.umcg.nl/   
39 Wilhelmina Ziekenhuis Assen 130 http://www.wza.nl/   
40 BovenIJ Ziekenhuis 130 http://www.bovenij.nl/   
41 Stichting Bronovo-Nebo 128 http://www.bronovo.nl/   
42 Gemini Ziekenhuis 126 http://www.gemini-ziekenhuis.nl/   
43 Deventer Ziekenhuis 126 http://www.dz.nl/   
44 Sint Maartenskliniek 125 http://www.maartenskliniek.nl/   
45 Admiraal De Ruyter Ziekenhuis 124 http://www.adrz.nl/   
46 Havenziekenhuis 122 http://www.havenziekenhuis.nl/   
47 Lievensberg ziekenhuis 121 http://www.ziekenhuislievensberg.nl/   
48 Academisch Medisch Centrum 121 http://www.amc.nl/   
49 Leids Universitair Medisch Centrum 120 http://www.lumc.nl/   
50 Ziekenhuisgroep Twente 120 http://www.ziekenhuisgroeptwente.nl/   
51 Diaconessenhuis Leiden 119 http://www.diaconessenhuis.nl/   
52 Spaarne Ziekenhuis 119 http://www.spaarneziekenhuis.nl/   
53 St. Lucas Ziekenhuis 118 http://www.stlucasziekenhuis.nl/   
54 TweeSteden ziekenhuis 118 http://www.tweestedenziekenhuis.nl/   
55 St. Anna Zorggroep 114 http://www.st-anna.nl/   
56 Academisch Ziekenhuis Maastricht 114 http://www.azm.nl/   
57 Waterlandziekenhuis 113 http://www.waterlandziekenhuis.nl/   
58 St. Lucas Andreas Ziekenhuis 112 http://www.slaz.nl/   
59 Slotervaartziekenhuis 111 http://www.slotervaartziekenhuis.nl/   
60 Orbis Medisch en Zorgconcern 111 http://www.orbisconcern.nl/   
61 Vlietland-Ziekenhuis 109 http://www.vlietland-ziekenhuis.nl/   
62 De Tjongerschans 108 http://www.tjongerschans.nl/   
63 Medisch Centrum Haaglanden 106 http://www.mchaaglanden.nl/   
64 Kennemer Gasthuis 105 http://www.kg.nl/   
65 Ikazia Ziekenhuis 105 http://www.ikazia.nl/   
66 Streekziekenhuis Koningin Beatrix 105 http://www.skbwinterswijk.nl/   
67 Tergooiziekenhuizen 105 http://www.tergooiziekenhuizen.nl/   
68 Rode Kruis Ziekenhuis 104 http://www.rkz.nl/   
69 VieCuri Medisch Centrum 103 http://www.viecuri.nl/   
70 Reinier de Graaf Groep 102 http://www.rdgg.nl/   
71 Noorderboog 101 http://www.noorderboog.nl/   
72 Diakonessenhuis (Utrecht, Zeist, Doorn) 101 http://www.diakonessenhuis.nl/   
73 Bethesda Ziekenhuis 99 http://www.bethesda.nl/   
74 Flevoziekenhuis 99 http://www.flevoziekenhuis.nl/   
75 Meander Medisch Centrum 98 http://www.meandermedischcentrum.nl/   
76 Delfzicht Ziekenhuis 97 http://www.delfzicht.nl/   
77 Saxenburgh Groep 95 http://www.sxb.nl/   
78 Ziekenhuis Rivierenland 92 http://www.zrt.nl/   
79 Refaja Ziekenhuis 90 http://www.refaja.nl/   
80 Martini Ziekenhuis 87 http://www.martiniziekenhuis.nl/   
81 Ziekenhuis Amstelland 86 http://www.ziekenhuisamstelland.nl   
82 Rivas zorggroep 86 http://www.rivas.nl/   
83 't Lange Land Ziekenhuis 85 http://www.langeland.nl/   
84 Ziekenhuis Dirksland 80 http://www.zhsdirksland.nl/   
85 Elkerliek Ziekenhuis 80 http://www.elkerliek.nl/   
86 Franciscus Ziekenhuis 77 http://www.franciscus.ziekenhuis.nl/   
87 Nij Smellinghe 77 http://www.nijsmellinghe.nl/   
88 Antonius Ziekenhuis 77 http://www.antonius-frl.nl/   
89 Ziekenhuis De Sionsberg 74 http://www.talmasionsberg.nl/   
90 Medisch Spectrum Twente 72 http://www.mstwente.nl/   
91 Leveste Scheperziekenhuis 48 http://www.scheperziekenhuis.nl/   
92 IJsselmeer Ziekenhuizen 46 http://www.ijsselmeerziekenhuizen.nl/